Aktuality

Ordinace v Královském Poříčí  bude 24.2.2021 /odpolední/ zavřena. Děkujeme za pochopení.

1.  od 1.3. se můžete u PL registrovat k očkování , pokud spadáte do věkové skupiny 80+ a 70+. Již v tuto chvíli si budeme vytvářet Vaše seznamy.  Pokud se chcete  očkovat u PL, neregistrovat v centrálním rezervačním systému.
2. Začneme očkovat v průběhu března, jakmile dostaneme vakcíny. Více vakcín a tím i rychlejší očkování lze čekat až v dubnu a v květnu a k očkování budete pozváni až ve chvíli, kdy budete vědět, že pro ně máte vakcínu. 


Provoz ordinace neomezen. Pouze prosíme odstupy mezi pacienty 2 metry. V ordinaci v Sokolově v čekárně 4 pacienti. V Královském Poříčí 6 pacientů. Prosíme o trpělivost řešíme mnoho telefonátů a čekací doba se tímto může prodloužit. Dále  pacienti s příznaky chřipky/ kašel, zvýšená tělesná teplota, bolesti svalů, kloubů, ztráta chuti, čichu/ prosíme o telefonický kontakt a domluvíme další postup. Děkujeme

Děkujeme za pochopení.


Pravidla:

V době dopoledních ordinačních hodin bude čas mezi 8:00 a 10:00 hodinou vyhrazen pouze pro akutní pacienty, v čase mezi 10:00 a 12:00 hodinou + v době odpoledních ordinačních hodin/ Pondělí, Středa/ od 15:00 se budeme věnovat pouze objednaným pacientům.

Děkujeme za pochopení a spolupráci. Doufáme, že tato změna povede ku prospěchu nás i Vás našich pacietů. Děkujeme