VYBAVENÍ ORDINACÍ

ELEKTRONICKÝ SYSTÉM ČEKÁRNY
V čekárně u vchodu je na stěně umístěn přístroj, ve kterém si pacient pomocí své kartičky pojištěnce zaregistruje příchod do čekárny.
ULTRAZVUK MINDRAY DP – 3300
Ultrazvuková jednotka Mindray DP-3300 s využitím pokročilé technologie vytváření digitálního paprsku vytváří snímky s vynikající kvalitou v širokém spektru klinických aplikací včetně malých částí, gynekologie, břicha a urologie.
BTL-08 MT Plus EKG
6/12-ti kanálové EKG se záznamem na termopapír 112mm a detekcí kardiostimulátoru.
BTL-08 Spiro PC
BTL-08 Spiro Pro je moderní kompaktní spirometr pro provádění testování plicních funkcí a správu pacientských záznamů. Minimální provozní náklady jsou zajištěny prostřednictvím opakovaně použitelných senzorů a náústků. Výsledky měření mohou být sledovány na velkém barevném displeji a tištěny pomocí termotiskárny nebo počítačové tískárny na kancelářský papír, nebo později odeslány do PC.
ABI-SYSTÉM 100 kotníkové tlaky
Přístroj boso ABI-systém 100 přináší novou metodu pro screening ICHDK – měření indexu kotník/paže. Přístroj stanoví tuto hodnotu tak jednoduše, rychle a přesně, že toto vyšetření může být u každého pacienta provedeno jako preventivní kontrola. Měření indexu kotník/paže s boso ABI-systém 100 netrvá déle než 1 minutu. Vyšetření dokáže odhalit i asymptomatické pacienty.
CUBE – S
Multifunkční analyzátor CUBE-S měří kvantitativně všechny tyto parametry:
CRPPT (INR), HbA1cFOB (okultní krvácení), nyní nově hsCRP a Cystatin C, Mikroalbumin, HbA1c (glykovaný hemoglobin), Homocystein, Lp(a) a další…
Oscar 2 – Tlakový holter
Systém Oscar 2 pro ambulantní měření krevního tlaku (AMTK) AMTK je považováno po celém světě za zlatý standard měření krevního tlaku. Monitorování poskytuje nezbytné diagnostické informace, které nejsou klinickým a domácím měřením dosažitelné. Tlakový holter je klinicky ověřen všemi třemi mezinárodními uznávanými standardy. Technologie, která vyhodnocuje pohybové artefakty a snižuje tak počet znovu nafukování manžety a chybné výsledky. Dynamické nafukování manžety nad hodnotu předchozího systolického tlaku snižuje čas měření.
SD-Check GOLD Glukometr
Glukometr disponuje velkým, dobře čitelným displejem a unikátním samonasávacím senzorem (měřící proužek) SD Check GOLD. Pro měření obsahu cukru v krvi postačí velmi malá kapka krve, cca 0,9 ul. Glukometr automaticky nasaje krev do měřícího proužku. Zdrojem krve je čerstvá plná kapilární krev. Měření probíhá během 5 vteřin. Měřící rozsah glukometru SD Check GOLD set je 0,6 – 33,3 mmol/l. Přístroj má paměť pro 400 naměřených hodnot, a to včetně data a času. Paměť uchovává rovněž měsíční a dvoutýdenní průměr naměřených hodnot. Kódovací čip zajistí aktuální data v přístroji pro každé balení proužků. 
URI TEX
URI TEX měří kompletní močovou analýzu včetně mikroalbuminu a kreatininu. Je to reflektanční fotometr určený k semikvantitativnímu vyhodnocení diagnostických proužků.